O redakcji

Redakcję bloga, którego obecnie czytasz tworzą ludzie pełni pozytywnych emocji. Chcemy zarażać nią, dzielić się, pomagać zrozumieć siebie i innych ludzi. Świat, który tworzymy dzięki psychologii może stać się lepszy, dlatego zdecydowaliśmy się pisać kreatywnie na tematy psychologiczne. Chcemy przekazywać treści wartościowe, ale w ciekawy i bardzo kreatywny sposób. Psychologia to życie, emocje, kolory naszego wnętrza i barwy, które widać na zewnątrz. Dziś w dobie chorób cywilizacyjnych gdzie najpopularniejsza stała się depresja – warto poczytać o psychologicznych teoriach i praktykach, które mogą nam uświadomić pewne rzeczy i pomóc ułożyć nam nasze życie i odczuwać w nim komfort. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy tworzą bloga o psychologii nie dla psychologii tylko dla ludzi. Szerzenie rozwiniętej już nauki jaką jest psychologia jest dobrem samym w sobie, dlatego że zawsze może komuś pomóc. Nawet jeśli będzie to jedna, jedyna osoba to właśnie i tak warto, bo „ratując jednego człowieka, ratuje się cały świat”.


O Naszym Projekcie

Nasz projekt polega na tworzeniu serwisu internetowego pt. „ABC Psychologii”. Forma, jaką przyjęliśmy, to niedługie i nieprzynudzające wpisy. Chcemy przybliżyć różne kwestie związane z psychologią w przystępnej i ciekawej formie. „ABC Psychologii” to seria ciekawych artykułów psychologicznych podanych w nienaukowym wydaniu. Staramy się w sposób przystępny i nieszablonowy przybliżyć kwestie związane z psychologią.

Nie jest to kolejny strona z definicjami i czysto naukowymi opracowaniami. To raczej historie, które napisało życie. Przedstawiamy fakty i obalamy mity. Adresatem naszego bloga są głównie osoby zainteresowane psychologią i złożonością ludzkiego umysłu. Sprawiamy, że zrozumienie własnych uczuć i zachowań, a także przezwyciężenie negatywnych emocji, będzie znacznie łatwiejsze. Ludzki umysł wciąż jest pełen tajemnic, my pomożemy je odkryć.

Jesteśmy w Social Media

  • facebook
  • twitter
  • google

Wartościowa sentencja

Podzielili się swoją opinią