O czym jest ten blog?

ABC Psychologii to seria ciekawych artykułów psychologicznych podanych w nienaukowym wydaniu. Staramy się w sposób przystępny i nieszablonowy przybliżyć kwestie związane z psychologią. Nie jest to kolejny strona z definicjami i czysto naukowymi opracowaniami. To raczej historie, które napisało życie. Przedstawiamy fakty i obalamy mity.

Psychologia jest bogata w ciekawe badania i eksperymenty, które pokazują prawdę o ludzkim umyśle i zachowaniu. Ujawniają często zaskakujące prawdy o ludzkiej naturze. Warto im się przyjrzeć, by zrozumieć to jak postrzegamy świat i co nas motywuje. Seria artykułów poświęconych ciekawostkom psychologicznym pomoże dostrzec wielowymiarowość świata i człowieka.

Blog ten przeznaczona jest dla osób zainteresowanych psychologią i złożonością ludzkiego umysłu. Dzięki nam zrozumienie własnych uczuć i zachowań, czy przezwyciężenie negatywnych emocji będzie dużo łatwiejsze. Chcemy by nasze artykuły budziły emocje i dawały do myślenia. Ludzki umysł wciąż jest pełen tajemnic, my pomożemy je odkryć.


O Naszym Projekcie

Nasz projekt polega na tworzeniu serwisu internetowego pt. „ABC Psychologii”. Forma, jaką przyjęliśmy, to niedługie i nieprzynudzające wpisy. Chcemy przybliżyć różne kwestie związane z psychologią w przystępnej i ciekawej formie. „ABC Psychologii” to seria ciekawych artykułów psychologicznych podanych w nienaukowym wydaniu. Staramy się w sposób przystępny i nieszablonowy przybliżyć kwestie związane z psychologią.

Nie jest to kolejny strona z definicjami i czysto naukowymi opracowaniami. To raczej historie, które napisało życie. Przedstawiamy fakty i obalamy mity. Adresatem naszego bloga są głównie osoby zainteresowane psychologią i złożonością ludzkiego umysłu. Sprawiamy, że zrozumienie własnych uczuć i zachowań, a także przezwyciężenie negatywnych emocji, będzie znacznie łatwiejsze. Ludzki umysł wciąż jest pełen tajemnic, my pomożemy je odkryć.

Jesteśmy w Social Media

  • facebook
  • twitter
  • google

Wartościowa sentencja

Podzielili się swoją opinią